Your search results

Ehitus

“Unistuste ehitamine, tipptasemel ehitusmeistrid: tere tulemast ettevõttesse Fonte Fund!

Ehitus nullist võtmeteni. Ruumide muutmine. Ehituslikud parendustööd. Renoveerimine. Kommunikatsioonid. Päranduste loomine. Värvime ka uksi ja aeda kui vaja. Teeme ka töid, mida mõned väldivad väikese mahu tõttu.

Ettevõttes Fonte Fund oleme enamat kui ehitajad; oleme teie unistuste arhitektid. Olenemata sellest, kas kujutate oma ruumis ette uut peatükki või taastate selle algse võlu, äratame teie visiooni ellu võrratu meisterlikkuse ja pühendumusega.

Miks valida meid:

Viimistlus üle võrdluse: iga nael, iga plaat, iga tala – oleme uhked oma hoolika tähelepanu üle detailidele. Meie osavad käsitöölised puhuvad teie ideedele elu sisse, luues ruumid, mis ajaproovile vastu peavad.

Terviklikud lahendused: kontseptsioonist kuni valmimiseni tegeleme teie projekti iga etapiga. Alates projekteerimisest ja planeerimisest kuni ehituse ja viimistluseni oleme teie usaldusväärne partner igal sammul.

Kohandatud kujundused: teie ruum on lõuend ja me oleme siin, et maalida teie unikaalne lugu. Meie meeskond kuulab, teeb koostööd ja meisterdab kujundusi, mis vastavad teie visioonile, muutes teie unistused reaalsuseks.

Renoveerimismaagia: vanast saab meie asjatundlike renoveerimisteenustega taas uus. Taastame ja noorendame, hingame ruumidesse värsket elu, säilitades samas nende iseloomu ja ajaloo.

Õigeaegne kohaletoimetamine: mõistame tähtaegade tähtsust. Meie pühendumus õigeaegsele kohaletoimetamisele tagab, et teie visioon ei jää ainult paberile – sellest saab käegakatsutav reaalsus.

Kvaliteetsed materjalid: Usume vastupidavatesse ehituskonstruktsioonidesse. Tarnime esmaklassilisi materjale, mis ühendavad esteetika ja funktsionaalsuse, tagades, et teie ruum püsib tugevana veel aastaid.

Läbipaistev protsess: läbipaistvus on meie alus. Alates projekti ajakavadest kuni eelarveteni – teid hoitakse igal sammul kursis, tugevdades usaldust ja meelerahu.

Teie visioon, meie prioriteet: teie unistuste ruum on kesksel kohal. Oleme siin, et kuulata, teha koostööd ja viia teie nägemus ellu. Teie rahulolu on meie ülim eesmärk.

Avastage rõõm muutunud ruumist, põnevust oma ideede kujunemisest. Asuge reisile koos [oma ehitusettevõtte nimega] ja kogege meisterlikkuse erinevust, mis annab tunnistust teie unistustest.

Muudame teie visiooni meistriteoseks. Konsultatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust juba täna ja laske reisil alata.

Sest teie ruum väärib ainult tipptaset.”

Tehtud tööd

1. Aegviidus, Nelijärvel, ENSV aegne suvilaks mõeldud ridaelamu (8 elamut reas, iga box 40m2) ühe boxi katuse ehitus. Tööde teostus oktoobris 2023, tööd kestsid 6 päeva, töid tegi kaks ehitusmeest. Tööde hulka kuulus vana(40 aastat tagasi tehtud) bituumenkatuse lammutamine kuni betoonlaeni; lammutusprahi utiliseerimine, korstnapeade taastamine ja uute ventilatsioonitorude monaatz; puidust uued katusetalad ja võrestik; plekkkatuse niiskustõkke-kanga paigaldus, plekk-katuse paigaldus. Ühele mehele jäi veel edasi teha tuulekastid, katuseharja kinnitus, vihmavee ärajooks ja lõppviimistlus.

Nelijärve katuse ehitus

Compare Listings